Kontakt

Jesteśmy firmą, która swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy w branży. Działamy oficjalnie od marca 2013 roku i nieustannie rozwijamy się, podnosząc kwalifikacje, inwestując w maszyny i urządzenia oraz systematycznie zyskując uznanie w segmencie rozwiązań premium.

Jeszcze długo przed rozpoczęciem oficjalnej działalności  nabieraliśmy cenne doświadczenie w handlu bezpośrednim w branży stolarki otworowej. Znamy potrzeby naszych Klientów, śledzimy trendy i zmieniające się preferencje, na przestrzeni dwóch dekad.

Tysiące możliwych scenariuszy przepracowanych w inwestycjach jednorodzinnych i mieszkaniowych sprawiają, że oferujemy bardzo wysoki poziom doradztwa technicznego a dzięki opracowanym przez nas rozwiązaniom – proces inwestycyjny dla każdego Inwestora, staje się szybki a każde problemy możliwe do rozwiązania.

Wielokrotnie powtarzamy naszym Klientom, że wypracowane wieloletnie relacje z topowymi producentami w naszym kraju, czynią nas prawdziwym multi dystrybutorem… u którego naprawdę każdy  „znajdzie coś dla siebie”… to głośne hasło,  jest często jedynie nadużywanym chwytem reklamowym i w praktyce nie istnieje. Większość salonów jest wspierana przez określonego producenta i lojalnie sprzedaje konkretny asortyment.

Coś, co zdecydowanie odróżnia nas od konkurencji, to możliwość realnego porównania rozwiązań wiodących producentów i dopasowania produktu indywidualnie do swoich potrzeb, w pełnym znaczeniu tego stwierdzenia i z gwarancją naszego pełnego obiektywizmu. Dzięki wieloletnim koneksjom i uczciwym relacjom z tymi Największymi – zawsze jesteśmy konkurencyjni i nigdy nie wywieramy nacisku na konkretne rozwiązania. Nasi Klienci wprost czują swobodę wyboru, a my dumę, że ciężką pracą udało nam się wypracować rekomendacje i uznanie od najlepszych dostawców w Polsce, nie wiążąc się lojalnościowo z żadnym z nich.

Sprzedaż krajowa: